Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Pradžia Populiariausi klausimai

Populiariausi klausimai: Vizos

Ar vykstant į užsienio valstybes reikalinga viza?

Vykstant į Šengeno (Europos Sąjungos)  šalis galioja bevizis režimas. Ne Lietuvos piliečiai, vykdami į kai kurias šalis, turi įsigyti vizas. Jeigu Lietuvoje gyvenantys  asmenys kitos šalies vizos Lietuvoje įsigyti negali, jie turi kreiptis į artimiausią reikiamos šalies ambasadą. Kelionių organizatorius neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu. Lietuvos piliečiams Egipto ir Turkijos vizos, už nustatytą mokestį išduodamos oro uoste. Užsisakius turistinę kelionę į Tunisą vizų nereikia, tačiau perkant tik lėktuvo bilietą būtina iš anksto kreiptis dėl vizos (20 JAV dolerių) išdavimo į Tuniso ambasadą Varšuvoje. Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) vizai gauti pasų duomenys ir užpildyta anketa privalo būti pateikti JAE migracijos tarnybai mažiausiai 3 darbo dienos iki kelionės pradžios (JAE nedarbo dienos yra ketvirtadienis ir penktadienis). Išsamią informaciją apie vizas bei vizų išdavimo tvarką galima sužinoti  Lietuvos Respublikos užsienių reikalų ministerijos interneto svetainėje: http://www.urm.lt

Mūsų siūlomose kelionėse, vizos išduodamos Lietuvos arba paskirties oro uostuose.

Jeigu dėl šios Privatumo Politikos aprašymo tau iškilo klausimų, rašyk mums adresu: info@easytravel.lt. Mes atsakysime į visus konkrečius bei pagrįstus užklausimus.


INFOCREDIT