Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Pradžia Populiariausi klausimai

Populiariausi klausimai: Apie mus

Apie mus

EasyTravel yra registruotas prekinis ženklas, priklausantis bendrovei UAB „Travelonline Baltics". Valstybinis turizmo departamentas suteikė kompanijai licenziją Nr. 011794. EasyTravel portale pateikiami detalūs siūlomų kelionių aprašymai, o moderni rezervacijos sistema įgalina vartotojus ne tik elektroniniu būdu užsisakyti norimą kelionę nepaliekant darbo ar poilsio vietos. Mūsų tikslas - suteikti greičiausią ir efektyviausią aptarnavimą kelionių pardavimo srityje, padėti klientui išsirinkti geriausiai jo pageidavimus atitinkančią kelionę bei užtikrinti greitą ir saugų klientų aptarnavimą. Mūsų svetainėje galima surasti išsamią informaciją apie lankytiną šalį, sužinoti įvairių patarimų keliautojams, pasinaudoti žemėlapiais bei pasitikslinti orų prognozę.

Kodėl turėčiau pirkti EasyTravel siūlomas paslaugas?

Naudodamasis šiuolaikinėmis technologijomis, tu galėsi sužinoti naujausią informaciją apie parduodamas keliones ir nepalikdamas darbo ar poilsio vietos, greitai ir saugiai įsigyti norimą kelionę.

Kokia yra jūsų užsakymų keitimo arba panaikinimo politika?

Jeigu turistas atsisako sutarties dėl, aplinkybių, už kurias jis atsako, jis turi atlyginti nuostolius tokia tvarka:

Sutarties nutraukimo laikas

Suma procentais nuo kelionės kainos

Daugiau kaip 21 diena iki išvykimo

20

Nuo 21 iki 11 dienų iki išvykimo

50

Mažiau nei 10 dienų iki išvykimo

100

Baudos dydis negali viršyti maksimalios vienos kelionės kainos.

Norėdamas pakeisti patvirtintą užsakymą, skambink telefonu Vilniuje (8~5) 249 6279.

Kaip aš galėčiau su jumis susisiekti?

Greičiausia ir patogiausia priemonė su mumis susisiekti yra elektroninio pašto sistema. Atsiųsk mums savo klausimus ar komentarus info@easytravel.lt arba skambink telefonu Vilniuje (8~5) 249 6279.

Darbo laikas:
I-IV 8.30-19.00
V     8.30-18.00
VI   10.00-15.00

Mūsų  adresas:
Aludarių g. 2
LT-01113 Vilnius

Kur aš turiu kreiptis norėdamas įsidarbinti jūsų kelionių agentūroje?

Apie naujus darbo pasiūlymus galima sužinoti,  pagrindinio puslapio apačioje spustelėjus  nuorodą (jei jos nėra, vadinasi šiuo metu neturime darbo pasiūlymų). Jeigu tave sudomino darbas mūsų įmonėje, savo gyvenimo aprašymą bei motyvacijos laišką siųsk nurodytu adresu. Neradus tinkamos pareigybės, savo gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką galima atsiųsti adresu: darbas@easytravel.lt. Atsiradus laisvai darbo vietai, mes teikiame pirmenybę tiems pretendentams, kurių gyvenimo aprašymai yra saugomi mūsų duomenų bazėje.

Kokia yra jūsų Privatumo Politika?

Mes neparduodame, neišnuomojame bei kitaip neplatiname asmens duomenų jokioms trečioms šalims ir neketiname to daryti ateityje. Daugiau informacijos galima sužinoti susipažinus su EasyTravel Privatumo Politika.

 

Jeigu dėl šios Privatumo Politikos aprašymo tau iškilo klausimų, rašyk mums adresu: info@easytravel.lt. Mes atsakysime į visus konkrečius bei pagrįstus užklausimus.


INFOCREDIT