Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Bulgarija, Auksinės kopos
Pradžia Kelionės Bulgarija Auksinės kopos

Auksinės Kopos

Auksinės kopos. Kurortas romantišku pavadinimu „Auksinės kopos“ – įžymiausia bei populiariausia Bulgarijos vieta poilsiui. Kurortas įkurtas šiaurinėje Bulgarijos pakrantėje, vos 18 km nutolęs nuo Varnos. „Auksinių kopų“ populiarumą iš dalies lemia tai, jog jos pripažintos švariausiu valstybės kurortu. Ir nekeista – juk šio krašto valdantieji visais laikais ypač daug dėmesio skyrė regiono ekologijai. „Auksinės kopos“ yra gavusios ir tarptautinį apdovanojimą už nepriekaištingą kurorto ekologinę būklę. Paplūdimys nusidriekęs 3,5 km, jo plotis siekia 50 - 100 m. Kopų smėlis čia iš tikrųjų aukso spalvos, labai smulkus ir švarus, o jūros vanduo skaidrus. Turistams pateikiamas platus pramogų spektras: kinas, jachtų ir vandens motociklų nuoma, jodinėjimas, barai, diskotekos. Jaukiuose restoranuose siūlomi gardūs nacionalinės bei europietiškos virtuvės patiekalai. Taigi šiame kurorte nenuobodžiaujama. Kokybiškas aptarnavimas viešbučiuose, išvystyta turizmo infrastruktūra, graži gamta ir šilta jūra – neatsiejami šio krašto žavesio komponentai.

Auksinės Kopos - tai kurortas, kuriame nėra vietos gyventojų, išsidėstęs Juodosios jūros pakrantėje, apie 20 km į šiaurę nuo Varnos. Smulkaus, geltono smėlio paplūdimys tęsiasi 3,5 km, o plotis vietomis siekia 100 m, jūra – skaidri ir švari. Dėl aukso spalvos smėlio kurortas gavo savo pavadinimą. Pati gamta per ilgą laiką suformavo čia puikų parką, kur medžių gaiva sudaro unikalų derinį su nuostabiu paplūdimio smėliu. Ne veltui Auksinių kopų pakrantę bulgarai praminė Juodosios jūros perliuku.

    Kurorto teritorijoje yra 17 mineralinio vandens baseinų, sveikatingumo centrai, kuriuose siūlomos įvairios sveikatos reabilitacijos procedūros.

    Auksinės Kopos – ekologiškai švarus kurortas, gavęs tarptautinį „Mėlynosios vėliavos” apdovanojimą. Čia idealios sąlygos sporto mėgėjams: jachtos, vandens slidės, vandens dviračiai, valtys, kateriai, vandens bananai, atviri mineralinio vandens baseinai, lauko teniso aikštės, krepšinio ir rankinio aikštelės, kėglių salės, žirgynas.

    Auksines Kopas yra labai pamėgęs jaunimas. Čia yra varjetė, daug restoranų, naktinių klubų, diskotekų, parduotuvių. Tai pats judriausias kurortas šioje Juodosios jūros pakrantėje.

    Auksinės kopos - unikalus gamtos rezervatas, idealus kurortas įvairaus amžiaus poilsiautojams. Čia 1943 metais įkurtas nacionalinis parkas 1981 metais pradėjo sparčiai plėstis.

    Aktyvaus poilsio mėgėjai atras čia nuostabias sąlygas buriavimui, sklandymui, vandens slidžių sportui. Kurorto teritorijoje daug baseinų, teniso kortų, jodinėjimo takų, dviračių takelių, golfo bei tinklinio aikštelių. Taip pat čia yra kinas, teatras po atvirų dangum ir kazino. Tam, kad tėvai galėtų iš tiesų pailsėti, čia netgi yra pastatytas vaikų darželis.
    Kurorto flora smarkiai skiriasi nuo kitų šalies kurortų. Turistai Auksinėse kopose gali pamatyti sakalus,erelius, fazanus, elnius, raudonąsias voveres,šernus, zuikius. Ši vietovė yra saugoma valstybės kaip unikalus gamtos rezervatas.

    Ypatingo dėmesio verta archeologinė ir istorinė įžymybė – Aladža vienuolynas, kuriame išliko įspūdingos sieninės freskos.


INFOCREDIT