Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Bulgarija, Obzor

Obzoras

    Obzoro kurortas yra 60 km į pietus nuo Varnos. Miestas įkurtas antikos graikų jūrininkų, seniau buvo žinomas kaip Heliopolis ("Saulės miestas"). Vėliau jis tapo žymiu romėnų miestu-tvirtove. Miesto kilmę liudija mažas parkas, kuriame išliko Romėnų šventyklos, skirtos Jupiteriui, kolonų bei statulų fragmentai.

    Šių dienų miestas - populiarus Juodosios jūros kurortas, turintis 1 km ilgio platų puikaus smėlio paplūdimį. Šio jaukus miestelio gyvas, judrus centras siūlo puikių pramogų ir pilnas įspūdžių atostogų dienas.

    Obzoras yra netoli Balkanų kalnų, kurie leidžiasi link Juodosios jūros palei Dvojnitsos upę. Šalia miesto esantis paplūdimys yra 6 km ilgio (tai didžiausias paplūdimys, esantis tarp Saulėto Kranto ir Auksinių Kopų). Nepaisant patogios vietos, šis nepaprastai malonus miestas stebėtinai nebūna perpildytas net sezono piko metu.

    Į pietus nuo Obzoro greitkelis 14 km veda per atvirus vynuogynus ir miškais apaugusią Balkanų sritį iki Emino iškyšulio. Šiame audringiausiame Bulgarijos iškyšulyje yra pastatytas švyturys. Čia taip pat išlikę Viduramžių tvirtovės bei vienuolyno griuvėsiai. Vienintelis iki šių dienų išlikęs pastatas yra apleista bažnyčia.


INFOCREDIT