Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Bulgarija, Saulėtas krantas
Pradžia Kelionės Bulgarija Saulėtas krantas

Saulėtas Krantas

Saulėtas krantas. „Saulėtasis krantas“ - didžiausias Bulgarijos kurortas, 30 km nutolęs nuo miesto Burgaso, priklausantis ekologiškai švariai zonai – toli nuo dulkėtų autostradų ir didmiesčių. 10 km ilgio, 35 m pločio paplūdimys tviska švarutėliu smėliu. Šis poilsio kompeksas pirmauja ne tik atvykstančių turistų skaičiumi, bet ir pramogų pasiūla: daugiau nei 250 restoranų, aibė kavinių ir barų, klubai bei diskotekos, lošimo namai. Mėgstantiems aktyvų poilsį – sporto centrai, baseinai, sporto inventoriaus nuomos punktai ir daug kitų smagumynų. Į „Saulėtąjį krantą“ visada patogu atvažiuoti, kadangi čia pat ir tarptautinių skrydžių oro uostas „Burgaskij“, ir geležinkelio stotis, ir laivų uostas – taigi puikus susisiekimas su visais pasaulio taškais.

    Saulėtas Krantas - tai didžiausias bei vienas pigesnių kurortinių kompleksų Juodosios jūros pakrantėje. Saulėtas Krantas yra Pietinės Bulgarijos dalies kurortas, kurio šiaurinę dalį juosia Stara-Planinos kalnų masyvas. Iki Varnos oro uosto 100 km. Jame nėra nuolatinių vietos gyventojų.

    Saulėtas krantas – tai gamtos sukurtas rojaus kampelis. Kiekvieną rytą kurorto svečius pasitinka švelnūs saulės spinduliai. Saulėto Kranto paplūdimio juosta tęsiasi apie 9 km, plotis vietomis siekia nuo 30 iki 60 metrų, smėlis - smulkus, auksinis, amžiams bėgant vietomis iš jo susiformavo kopos, kuriose galima pamatyti retų augalų. Švarus vanduo, rami smaragdinė jūra ir gaivus oras.

    Tai ideali vieta norintiems ne tik pailsėti, bet ir papramogauti. Daugiau nei 300 restoranų ir tavernų, siūlančių folklorines pramogas, užeigos, kavinės, dieniniai ir naktiniai klubai, barai, varjetė, kazino, diskotekos – visa, kas skirta turistams, kad jie visada būtų geros nuotaikos ir mėgautųsi kulinarijos šedevrais. Čia rasite jachtininkų klubų, vandens dviračių, motorinių valčių, burlaivius, burlentes, vandens slides, greitaeigius katerius, vandens parašiutus, sklandytuvus.

    Aktyvaus poilsio mėgėjai be vandens sporto čia ras gerai įrengtas lauko teniso aikštės, teniso mokyklą, žirgyną ir jojimo mokyklą, kėglių klubą, mini golfo laukus, paplūdimio tinklinį, paįvairinantį vandens ir paplūdimio teikiamus malonumus. Saulėtame Krante yra vandens atrakcionų parkas – tikras rojus kiekvienam vaikui. Be to mažiesiems nuolat rengiamos šventės, įvairūs žaidimai, diskotekos, o maitinimo įstaigos siūlo specialius meniu vaikams.

    Taip pat Saulėtame Krante siūloma daugybė ekskursijų po šalį ir už jos ribų. Tai poilsį Bulgarijoje daro itin įspūdingą.
    Šiam kurortiniam kompleksui yra suteiktas tarptautinės reikšmės apdovanojimas "Mėlynoji vėliava" už ekologiškai švarią kurorto bei pakrantės zoną.


INFOCREDIT