Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Egiptas

Pagrindinė informacija apie Egiptą

Egiptas – paslaptinga faraonų žemė, plytinti šiaurės Afrikoje, Sacharos dykumos pakraštyje.  Kelionė į Egiptą primena kelionę į mūsų kultūros lopšinę, nes jam priskiriami patys aukščiausi istoriniai ir dvasiniai civilizacijos pasiekimai. Didingi senovės architektūros paminklai ir šiandien kelia nuostabą kiekvienam aplankiusiam šią paslaptingą šalį.

Šiaurinę šalies dalį skalauja Viduržemio, o rytinę – Raudonoji jūra. Raudonoji jūra - visada šilta, turinti turtingą povandeninį pasaulį - tai mėgstama banglentininkų, povandeninio plaukiojimo ir švarios, nepaprasto grožio žydros jūros mylėtojų poilsio vieta. Nė viena upė neįteka i Raudonąją jūrą, todėl jos vandenys - krištoliniai ir neįtikėtinai šilti  (net žiemą vandens temperatūra nenukrenta žemiau +20C, o vasarą pasiekia +28C).
Per vėjų gairinamą Egipto žemę teka ilgiausia Afrikos upė – Nilas. Būtent jo slėniuose prieš keletą tūkstantmečių gyvavo viena iš seniausių pasaulio civilizacijų, kurios kultūrinis palikimas gniaužia kvapą ir dabar. Egipto istorijai daugiau nei 6 tūkstančiai metų. Jo teritorijoje išlikę unikalūs senovės kultūros paminklai kasmet pritraukia milžinišką turistų kiekį iš viso pasaulio. Didžiulės piramidės ir Didysis Sfinksas, didingos Viršutinio Egipto šventyklos, daugybė kitų architektūros ir meno šedevrų - visa tai iki šiol stebina visų atvykstančių susipažinti su šia nuostabia šalimi vaizduotę.

Egiptas - tai mėgstamiausia vieta vertinantiems istoriją, egzotiką, jūrą, paplūdimius bei palankias kainas. Poilsio, ekskursijų ir linksmybių derinys palieka nepamirštamus įspūdžius. Visos Viduržemio, Raudonosios jūrų ir Sinajaus pusiasalio pakrantės yra vienas didelis kurortas. Didžiausi Egipto kurortai: Hurgada ir Šarm el Šeichas siūlo gausybę pramogų - diskotekų, klubų, arabiškų kavinių ir visame pasaulyje paplitusių restoranų ir picerijų. Taigi, Jūsų poilsis tikrai nebus nuobodus!


INFOCREDIT