Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Egiptas, Hurgada

Hurgada

500 kilometrų į pietus nuo sostinės Kairo yra įsikūręs vienas iš garsiausių Raudonosios jūros kurortų Hurgada. Čia visus metus šviečia saulė, vilioja nuostabūs paplūdimiai dykumų kalnų fone, idealios sąlygos nardyti ir buriuoti. Hurgada yra ypatinga sausu dykumų klimatu. Dėl šio klimato bet koks karštis pakeliamas lengviau ir poilsiautojai čia jaučiasi puikiai ištisus metus.
Pačiu šalčiausiu metų laiku – vasarį – vandens temperatūra Hurgados paplūdimiuose nenukrenta žemiau 20–22 laipsnių šilumos, o oras sušyla iki 23–25 laipsnių ir netgi daugiau. Pačiu karščiausiu metu – rugpjūtį – vandens temperatūra paprastai būna ne žemesnė nei 28 laipsniai šilumos, o oro – retai kada daugiau nei 35 laipsniai.  Povandeninis jūros pasaulis, yra pats turtingiausias ir spalvingiausias visame Šiaurės pusrutulyje. Vandens švarumą ir skaidrumą lemia tai, jog į ją neįteka nė viena upė. 
Šiuo metu Hurgadoje gyvena apie 35 000 gyventojų. Šiame kurorte galima ne tik puikiai pailsėti bet ir patirti aibę nuotykių užsisakius įvairių ekskursijų. Nepakartojamos iškylos laivu iki koralinių rifų , kur galima pasigrožėti nuostabiais pavandeninio pasaulio vaizdais. Nuotykių kupina išvyka visureigiais į dykumą, kur susipažinsite su tikraisiais dykumos gyventojais – beduinais, galėsite stebėti nuostabų saulėlydį, kuris ilgam paliks nuostabius prisiminimus, apie praleistą dieną dykumoje… Palydėjus saulę, Hurgadoje galima pasinerti į kurorto naktinį gyvenimą. Čia viliote vilioja įvairios diskotekos, kazino, barai ir kavinės, kurios pasiūlys ne tik mėsos bet ir nepamirštamo skonio žuvies šašlyką, bei kitų rytietiškų ir europietiškų patiekalų. Netoli nuo Hurgados Raudonojoje jūroje esanti Giftuno sala – ideali vieta pirmajai pažinčiai su nuostabiu ir paslaptingu povandeniniu pasauliu.


INFOCREDIT