Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Egiptas, Šarm El Šeichas
Pradžia Kelionės Egiptas Šarm El Šeichas

Šarm El Šeichas

Šarm El Šeicho kurortas yra pietinėje Sinajaus pusiasalio dalyje, žodis Sharm El Sheikh arabiškai reiškia Karališkąją įlanką. Kaip ir kituose Raudonosios jūros kurortuose, Šarm El Šeiche turizmo sezonas nenutrūksta: degintis ir maudytis čia galima ištisus metus. Žiemos metu vandens temperatūra nenukrinta žemiau 20 – 22 laipsnių, oro – žemiau 23 – 25 laipsnių šilumos. Ypač Šarm El Šeichą vertina povandeninio pasaulio mėgėjai. Netoli yra parkas Ras Mochamedas, kuris garsėja koralų, floros ir faunos įvairove. Tai povandeninio Raudonosios jūros pasaulio draustinis-parkas, esantis už 18 km nuo Šarm El Šeicho. 1983 m. jis buvo įtrauktas į tarptautinės UNESCO organizacijos saugomų objektų sąrašą.
Tiems, kurie nėra tokie aistringi nardymo mėgėjai, Šarm El Šeicho viešbučiai siūlo daugybę kitų pramogų. Jūsų laukia teniso aikštelės ir sūkurinės vonios, treniruoklių salės ir mini golfo klubai, jodinėjimais ir buriavimas, parašiutai, vandens motociklai ir kt. Tarp jaunimo viena populiariausių atrakcijų – išvyka visureigiais į dykumą. Naktinis kurorto gyvenimas garsėja diskotekomis, naktiniais klubais, kazino ir įvairiausiais šou. Vakarais restoranai, kavinės ir barai yra sausakimši, juose galima išgirsti įvairiausių įdomių pasakojimų apie povandeninius nuotykius. Keliautojų pamėgta vieta yra "promenada" - pasivaikščiojimo ir poilsio zona, jungianti visus viešbučius. Ten įsikūrę daugybė restoranėlių su įvairia virtuve, kur galima ne tik skaniai pavakarieniauti, bet ir pamatyti artistų bei roko grupių pasirodymų.
Šarm El Šeichas teisėtai minimas kaip vienas gražiausių Egipto kurortų. Laukinių gėlių įvairovė, smaragdinės žalumos įlankos, įvairiausių rūšių medžiai, plačialapės palmės, platūs paplūdimiai, žydra jūra, margi kanjonai, auksinis smėlis – visos šios kontrastingos spalvos susilieja į gniaužiančią kvapą romantišką harmoniją.


INFOCREDIT