Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Graikija, Agios Nikolaos
Pradžia Kelionės Graikija Agios Nikolaos

Kretos kurortas - Agios Nikolaos

Agios Nikolaos - tai modernus administracinis, kultūrinis ir turistinis centras, vienas iš labiausiai išplėtotų miestų ne tik Kretoje, bet ir visoje Graikijoje. Ši vieta garsėja aukštos kokybės viešbučiais. Seniausi iš jų išsidėstę Elefterios aikštėje, o naujieji rikiuojasi šalia pakrantės. Akį traukte traukia jaukios kavinės, restoranai, barai, suvenyrų parduotuvės. Miesto centre tyvuliuoja nedidelis, bet ypatingas Voulismenio ežeras. Pasak legendų, jame mėgo maudytis pati deivė Atėnė.

    Kurorte puikiai dera komfortas, tradicijos, idealus klimatas bei vietos gyventojų svetingumas. Nuostabūs paplūdimiai, didingi istorijos paminklai, šiuolaikiniai viešbučiai, itin margas gamtovaizdis bei virte verdantis Agios Nikolaos gyvenimas kiekvienais metais pritraukia gausybę poilsiautojų iš visų pasaulio kampelių. Kiekvieną vasarą šiame dieviškame kampelyje yra organizuojamas Lato festivalis. Jo metu vyksta kultūriniai renginiai, nenutyla graikiškos dainos, nesiliauja šokiai, rengiamos parodos, rodomi spektakliai. Agios Nikolaos - "tikroji Kretos širdis", vienintelė vieta Europoje, kur vienu metu galima mėgautis tokia gausybe sielą pakylėjančių stebuklų: žydru, saulėtu dangumi, švariais paplūdimiais bei jaukia, svetinga, gyva ir jaudinančia atmosfera.


INFOCREDIT