Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Kipras, Ayia Napa

Ayia Napa

Agia Napos miestelis išsidėstęs šalies pietryčiuose, tolimiausiame Kipro salos taške. Tai garsiausias salos kurortas, kuriame gyvenimas verda kiaurą parą. Šis kurortas dar vadinamas Kipro Ibica. Tai Kipro naktinė sostinė, labai mėgstama viso pasaulio jaunimo. Miesto centras tiesiog pulsuoja naktinio gyvenimo ritmu, čia kavinių, barų šurmulys nenutyla iki pat aušros, čia visada būsite įvykių centre....

Prieš tampadama kosmopolitiniu turizmo centru, Agia Napa buvo tik žemdirbių kaimelis. Tačiau nepaisant milžiniško augimo tempų, gyventojai vis dar randa laiko užsiimti ir savo senaisiais verslais - ūkininkyste ir žvejyba. Saulei leidžiantis Agia Napos siaurose gatvelėse įsikūrusius barus, restoranus, aludes, diskotekas užplūsta skirtingo amžiaus ir pomėgių žmonės. Stebint gausiai maistu nukrautus stalus, galima tiesiogiai įžvelgti kipriečio norą gerai gyventi, skaniai pavalgyti ir pasilinksminti. Šalia tipiškų kipriečių užeigų, siūlančių nacionalinius patiekalus, yra ir restoranų, kurių valgiaraščiuose rasite prancūziškos, itališkos ir kinų virtuvės gardumynų.

Gamtos sąlygos čia tiesiog stulbinančios - krištolo skaidrumo vandenį supa nuostabūs „auksinio“ smėlio paplūdimiai. Viena svarbiausių kurorto įžymybių - vandens atrakcionų parkas, pastatytas pagal Senovės Graikijos istorinius ir mitologinius siužetus. Netoliese išsidėstęs dar vienas įdomus pramogų parkas - Agia Napos dinozaurų parkas. Pagrindinės lankytinos istorinės Agia Napos vietos: XVI a. Agia Napos vienuolynas su marmuriniu fontanu ir Lotynų koplyčia, vienuolyno bažnyčia, kurioje saugomas šv. Veronikos užtiesalas, kurį ji patiesė einančiam į Golgotą Kristui. Taip pat čia ir garsusis šilkmedis, kuriam daugiau nei 600 metų. Už aštuonių kilometrų rytinėje Agia Napos dalyje yra stulbinanti vieta Protaras - paplūdimys garsėjantis švariausiu vandeniu ir auksiniu smėliu. Į Protaras rajoną, nusėtą vėjo malūnais, keliautojai dažnai vyksta dviračiais. Netoli nuo Kavo Greko kyšulio stovi nedidelė pranašo Iljos bažnytėlė, kuri pastatyta ant aukštos uolos ir didingai iškyla virš vietinių peizažų. Šalia jos įsikūręs gražus turistinis kaimelis.


INFOCREDIT