Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Tailandas, Koh Samui

Koh Samui

Koh Samui – tai tropikų perlas, įsikūręs šiltuose mėlynuose vandenyse prie Tailando pietrytinio kranto, juosiamas daugiau nei 60 salų, iš kurių labiausiai žinomos – Koh Tao,  - viena geriausių vietų nardymo vietų Azijoje, ir Koh Phangan. Koh Samui sala užima 247 km2 ir yra trečioji pagal dydį Tailando sala po Phuket ir Chang salų. Koh Samui iškilusi Siam įlankoje, 700 km į pietus nuo Bankoko. Saloje auga daugybė kokoso palmių, todėl ji yra vadinama „kokoso medžių sala“.
    Žinomiausi salos paplūdimiai yra Chaweng, Lamai, Bophut, Big Buddha ir Maenam. Chaweng ir Lama. Kiekvieno iš jų naktinis gyvenimas yra skirtingas: Chaweng tinkamesnis porelėms, moterims ir šeimoms, kuomet vieniši vyrai mėgaujasi alaus barų kultūra Lamai paplūdimyje.
    Šios salos vardas yra aptinkamas 500 metų senumo Kinų Mingų dinastijos žemėlapiuose. XIX amžiuje joje apsigyveno hainaniečiai (didžiausia etninė grupė pasaulyje) iš Kinijos. Dauguma gyventojų vis dar užsiima protėvių verslu – kokosų auginimu, todėl kokoso riešutai čia yra pagrindinė tradicinių patiekalų sudedamoji dalis.
    Vieni gražiausių saloje Na Muang kriokliai. Vienas iš jų yra 18 metrų, o kitas – 80 metrų aukščio. Labiausiai turistų lankoma yra Wat Phra Yai (Didžiojo Budos) šventykla šiaurėje, kurioje pastatyta 12 metrų aukščio sėdinčio Budos statula, bei Wat Laem Saw šventykla pietuose, garsėjanti savo senoviniais šventais kompresais. Šalia Wat Phra Yai šventyklos veikia meditacijos centras.
    Saloje turistams rengiami įvairių gyvūnų pasirodymai: beždžionių, dramblių, gyvačių šou, gaidžių peštynės.
    Drugelių sode turistai gali apžiūrėti nuostabias spalvotas būtybes bei tapti naujų drugelių rūšių išvedimo liudininkais.
    Geriausias laikas aplankyti salą yra nuo vasario iki birželio, kuomet oras yra karštas ir sausas. Liepą prasideda lietingasis sezonas, kuris tęsiasi iki spalio.
    Koh Samui galėsite mėgautis tropikų salos idile: natūralia gamta, kokosų palmėmis, saule ir jūra, niekieno netrukdoma dieviška ramybė.


INFOCREDIT