Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Tailandas, Puketas

Puketo sala

 Neretai Tailando perlu vadinama Puketo sala, yra pati mėgiamiausia Europos, Amerikos ir Azijos turistų atostogų vieta. Šalia pagrindinės salos išsidėsčiusios mažytės salelės, žali miškai, krištolinio skaidrumo smaragdinis vanduo, kaučiuko plantacijos, džiunglės, kilometrus besitęsiantys paplūdimiai – tikras rojus poilsiaujantiems. Tai didžiausia Tailando sala, esanti apie 890 km į pietus nuo Bankoko. 200 m. ilgio tiltas jungia Puketo salą su žemynu. Salos ilgis 70 km, plotis 21 km. 

    Puketo šiaurinėje dalyje yra pinijomis apaugęs Maikao krantas, į kurį vieną kartą metuose išlipa didžiuliai jūros vėžliai ir deda kiaušinius. Apie 20 km nuo Puketo miesto esančiame gamtos parke su nesuskaičiuojamomis paukščių rūšimis, gyvūnais, beždžionėmis ir laukinėmis kiaulėmis yra žavingas Ton Sai krioklys. Į Puketo salos džiungles galima išjoti ant dramblių. Taip pat nepraleiskite progos pamatyti krokodilų šou. Kiekviena išvyka į bet kurį salos kampelį ar šalia esančią salą yra savita, įspūdinga. Aplankykite Phang-Nga lagūną, pasigrožėkite iškylančiomis kalkinėmis uolomis,stalaktitų-stalagmitų olomis. Čia tik kur ne kur gyvena žmonės, kitur yra žmogaus rankų nepaliesta gamta. Nuo laiko, kada čia buvo filmuojamas filmas apie agentą 007 “Žmogus su auksiniu koltu”, sala, praminta Džeimso Bondo vardu, tapo daugelio turistų pramogų vieta. Verta išvyka į pietus nuo Puketo esančias dvi Phi Phi salas – Phi Phi Don ir Phi Phi Le. Turistiniu atžvilgiu vertingesnė yra Phi Phi Don sala, tuo tarpu Phi Phi Le yra negyvenama. Phi Phi Don salos gamta nuostabaus grožio, su aukštai iškylančiomis uolomis ir sidabriniu pajūriu. Vanduo toks skaidrus, kad daugelyje vietų labai gerai įžiūrimas jūros dugnas. Nuostabus povandeninis pasaulis yra tikras rojus nardytojams. Phi Phi Le salos aukštose uolose renkami kregždžių lizdai, iš jų daromas vienas iš kinietiškų delikatesų: kregždžių lizdų sriuba. Būtent šioje negyvenamoje saloje buvo filmuojamas filmas “Paplūdimys” (The beach), kuriame vaidino populiarusis Leonardo Di Caprio. Ypatingai trokštantys nuotykių ar aštrių pojūčių gali pasirinkti plaukimą kanojomis Phang Nga įlanka - irsitės tarp kyšančių iš vandens uolų ir saugositės rifų, bet visa tai atpirks nepakartojamas, žmogaus nepaliestos gamtos vaizdas.


INFOCREDIT