Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Turkija, Belekas

Belekas

Beleko regionas, esantis 30 km į pietvakarius nuo Antalijos, - pats naujausias Turkijos kurortas.  Šalia nesibaigiančių smėlėtų paplūdimių įsikūrė visa virtinė viešbučių, pastatytų ir įrengtų pagal naujausius techninius reikalavimus. Viešbučiai išsidėstę auksinio smėlio pakrantėje, apsupti nuostabaus skaidrumo jūros, pušynų, alyvmedžių giraičių ir palmių plantacijų.
Beleke daugiausia 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių, prabangių klubų. Vasarą čia atvyksta daug turistų iš įvairiausių pasaulio šalių, žiemą - įvairūs garsūs sportiniai kolektyvai. Kurorte sukurtos puikios sąlygos treniruotėms tiek uždarose sporto salėse, tiek plačioje miško zonoje. Beleko regiono peizažas - lygumos, tolumoje - Tauro kalnų grandinės viršūnės. Kurorto skiriamieji bruožai - pušynai, nuostabūs smėlio paplūdimiai, vienas už kitą gražesni ir komfortiškesni viešbučiai. Čia puikiai išplėtota sporto infrastruktūra - puikūs plaukimo baseinai, teniso kortai su šiuolaikine danga, nepriekaištingai įrengti golfo klubai.Be to, ir pati gamta pasirūpino kurortu - malonus subtropinis klimatas ir šilta jūra. Netoli Beleko - nacionalinis parkas Koprulu kanjonas, užimantis 500 hektarų plotą. Tai nuostabus kiparisų ir eukaliptų miškas, pistacijų medžiai, daug įvairių rūšių gyvūnijos ir augmenijos - 574  endeminių augalų rūšys, 109 paukščių rūšys, parko teritorijoje dauginasi vėžliai caretta caretta. Nacionaliniame parke galima išbandyti uolų alpinizmą, bet pats populiariausias tarp poilsiautojų yra nusileidimas plaustais kalnų upe Koprucay. Šis kurortinis regionas yra puiki vieta važiuoti į ekskursijas ir išvykas. Visai netoli - Pergės miesto, laikomo antru pagal svarbą istoriniu miestu po Efeso, griuvėsiai, taip pat didingasis Aspendos amfiteatras ir Selgė, pritraukiantys kiekvienus metus daugybę turistų iš įvairių pasaulio šalių. Belekas - pripažintas pasaulyje golfo centras. Čia yra specialiai golfui pritaikyti aikštynai, dirba daug instruktorių ir sutelkta tikriesiems šio klasikinio angliško žaidimo vertintojams būtina įranga. Būtent čia 1994 metų rugsėjį buvo atidarytas Nacionalinis golfo klubas. Be to, Beleke Jūsų visada lauks žydra jūra, švelni saulė, šilkinis smėlis ir nepamirštamas poilsis.


INFOCREDIT