Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Turkija, Kemeras

Kemerass - nuostabūs paplūdimiai ir nepaprasto skaidrumo ištisus metus šiltas Viduržemio jūros vanduo.

   Kemeras – nedidelis, jaukus kurortinis miestelis, esantis 42 km į pietus nuo Antalijos. Tai vienas populiariausių pietų pakrantės kurortų, garsėjantis viešbučių, restoranų, barų ir diskotekų įvairove. Bet svarbiausia – nuostabaus grožio Kemero kraštovaizdis: iš vienos pusės miestelį supa pušynais apaugę Tauro kalnai ir apelsinmedžių sodai, iš kitos – nuostabūs paplūdimiai ir nepaprasto skaidrumo ištisus metus šiltas Viduržemio jūros vanduo. Legenda pasakoja, kad kažkada Toroso kalnuose gyveno baisus padaras Chimera - visų bėdų ir nelaimių kaltininkas. Jis turėjo liūto galvą, ožkos liemenį, gyvatės galva pasibaigiančią uodegą ir iš nugaros kylančią trečią - ožkos galvą, p iš narsų pabaisa spjaudė ugnį. Graikų didvyris Belerofontas ant savo žirgo Pegaso nugalėjo pabaisą, perpjaudamas jai gerklę švino kardu, bet jos ugnies liežuvis iki šios dega ant vieno iš kalnų.

   Kemeras - vienas didžiausių jachtų uostų Turkijoje. Čia yra patogi 180 vietų puikiai įrengta prieplauka, aprūpinta visais būtinais įrenginiais. Pasirinkę iškylą jachta, galėsite mėgautis žvejyba atviroje jūroje, pietumis, maudynėmis, vaizdingų paplūdimių lankymu.

   Kemeras yra istorinio regiono, žinomo Likijos pavadinimu, sudėtyje. Likijos žemė saugo Aleksandro Makedoniečio, Antonijaus ir daugelio kitų didžiųjų senovės karvedžių pėdsakus. Netoli Kemero išliko Antikos miestų Olimpo ir Faselio, įkurtų III a. pr. Kr., vėliau tarnavusių kaip piratų prieglobstis, griuvėsiai. Miesteliai ir šiandien traukia poilsiautojus grakščiais akvedukais, amfiteatrų, pirčių, bazilikų liekanomis. Šalia ir garsusis Olimpo kalnas su iki šiol degančia amžinąja ugnimi. Iš Kemero taip pat galėsite nuvykti į Kekovą, buvusio Likijos miesto liekanas po vandeniu, į Myrą ir Demre – tikrąją Kalėdų Senelio gimtinę.
Kemeras siūlo visas galimybes sveikam ir nerūpestingam poilsiui.

   Kemere yra du pagrindiniai paplūdimiai - vienas bendras smulkaus žvyro miesto paplūdimys, kuriame siūloma daugybė vandens sporto rūšių ir smagių iškylų jachtomis, kitas - smėlio ir smulkaus žvyro „Mėnulio šviesos paplūdimys“, kuriame citrusiniai vaismedžiai sukuria malonų pavėsį, o kalnų viršūnės - nuostabų vaizdą horizonte.

   Vakare Kemere galima pasivaikščioti po daugybę mažų parduotuvėlių, barų ir restoranų, esančių pėsčiųjų zonoje. Ramybės mėgėjams jaukios Kemero gatvelės ir šalia esantys pušynai padės pamiršti nuovargį. Aktyviems poilsiautojams siūlomos įvairiausios vandens pramogos ir smagus naktinis gyvenimas tikrai neleis nuobodžiauti.


INFOCREDIT