Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Turkija, Marmaris

Marmaris - pats gražiausias pietvakarinės Turkijos pakrantės kurortas.

Sakoma, jog Marmaris – pats gražiausias pietvakarinės Turkijos pakrantės kurortas. Marmaris išsidėstęs pusiasalyje, pušynų apsuptoje įlankoje, kur susilieja Egėjo ir Viduržemio jūros. Nuostabūs auksinio smėlio paplūdimiai, besitęsiantys per visą pakrantę, švelni žydra jūra, nuostabaus grožio kraštovaizdis bei neapsakomas senovinio ir kartu šiuolaikinio miesto kontrastas – puiki vieta poilsiui.
   Įkurtas VI a. pr. Kr. Marmaris (Physkos) buvo svarbus prekybos centras. 334 m. pr. Kr. Physkos buvo užgrobtas Aleksandro Makedoniečio, vėliau tapo Bizantijos imperijos dalimi. Dar vėliau buvo užkariautas osmanų. 1522 m. sultonas Suleimanas atstatė jau beveik sugriautas miesto sienas ir davė miestui pavadinimą Mimaris. Laikui bėgant, miestas įgavo Marmario pavadinimą.
  Šiandien osmanų imperijos laikus mena XI a. tvirtovė, kurios sienos ir bokštas yra ryškus senamiesčio akcentas. Nuo čia atsiveria žavus įvairiausių pasaulio valstybių vėliavomis ir spalvingomis burėmis pasipuošęs jachtų uostas, vienas pagrindinių jachtų centrų Turkijoje.
   Marmaris – pats europietiškiausias Turkijos kurortas. Restoranų, kavinių, barų ir diskotekų įvairovė patenkins pačių išrankiausių turistų poreikius. Tai puiki poilsio vieta tiek ieškantiems ramaus gamtos prieglobsčio, tiek jaunimui, nepailstančiam nuo diskotekų ir triukšmingo naktinio gyvenimo. Marmaris – tai ir tikras rojus vandens sporto mėgėjams bei buriuotojams, čia startuoja Mėlynieji kruizai po Viduržemio jūrą.


INFOCREDIT