Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!
Rezervacija tel. (8-5) 2496279Darbo laikas: I-V 8:30-18:00, VI 10:00-15:00
Pradžia Kelionės
Turkija

Turbūt nėra kitos tokios šalies, kuri būtų tokia įvairi ne tik savo klimatinėmis sąlygomis, bet ir čia išlikusiu įvairiausių civilizacijų paliktu paveldu. Tai bene vienas liberaliausių musulmoniškų kraštų, kuriame puikiai dera tiek į dangų kylantys mečečių minaretai, tiek ant bažnyčių kupolų spindintys kryžiai. Net ir mažiausiame miestelyje galima atrasti įvairiausių civilizacijų atspindžių, gyvų ne tik architektūroje, bet ir kasdieniame gyvenime.

Ispanija

Pirėnų kalnų atskirtą nuo Europos, Ispaniją pietuose nuo Šiaurės Afrikos pakrančių teskiria siauras (14 km pločio) Gibraltaro sąsiaurio ruožas. Šalies krantus skalauja Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra - pakrantė driekiasi 3 200 km. Ispanijai priklauso ir du archipelagai – Kanarų salynas Atlanto vandenyne bei Balearų salos – Maljorka, Ibica, Menorka bei Fermentera, esančios Viduržemio jūroje.

Graikija

Valstybė Europos pietryčiuose, visada buvo kryžkelė tarp Europos ir Mažosios Azijos, Europos ir Afrikos.  Architektūrinių paminklų, senovės pastatų griuvėsių, paplūdimių, alyvmedžių giraičių ir nuostabaus kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio derinys bei draugiškas vietinių gyventojų paslaugumas poilsį Graikijoje paverčia nerūpestingu, atpalaiduojančiu ir linksmu.

Malta

Nesvarbu, ko ieškote ar veiksmo ar poilsio, ramybės ar susijaudinimo, visa tai galite rasti Maltoje. Muzikos, teatro ir meno mėgėjus, Malta vilioja  gausiu renginių sąrašu. Sportuojantys turistai, salose ras golfo, tenisas aikštynus, šuolius su parašiutu, jodinėjimas, ir neribotas galimybes vandens sportui - nuo buriavimo, burlenčių iki nardymo Viduržemio jūros regione.

Egiptas

Egiptas – paslaptinga faraonų žemė, plytinti šiaurės Afrikoje, Sacharos dykumos pakraštyje.  Kelionė į Egiptą primena kelionę į mūsų kultūros lopšinę, nes jam priskiriami patys aukščiausi istoriniai ir dvasiniai civilizacijos pasiekimai. Didingi senovės architektūros paminklai ir šiandien kelia nuostabą kiekvienam aplankiusiam šią paslaptingą šalį.

Kipras

Kipras - tai legendomis apipinta sala, ištisus metus lepinama kaitrios Viduržiemio saulės. Jau dešimtis tūkstančių metų skaičiuojanti Kipro istorija tapo daugybės unikalių viena kitą keičiančių civilizacijų liudininke. Kiekviena epocha – nuo Aleksandro Makedoniečio iki Kleopatros - čia paliko savo neišdildomus pėdsakus, kurių traukai keliautojai yra nepajėgūs atsispirti. Pati Afroditė salą pavertė šventove: senųjų laikų keliautojai atvažiuodavo čia nusilenkti ir pagarbinti meilės ir grožio deivės.

Kroatija

Adrijos jūros pakrantės, saulė, nuostabūs paplūdimiai, kalnai, įspūdingas gamtovaizdis nacionaliniuose parkuose bei architektūros paminklai palieka neišdildomą įspūdį kiekvienam keliautojui.  Šioje šalyje yra daugybė kurortų, kuriuos dauguma keliautojų pasirenka dėl švelnaus klimato, švarios ir šiltos jūros, gražių paplūdimių ir nepaliestos gamtos.

Portugalija

Portugalija – tai labiausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė. Šiame krašte yra vakariausias Europos taškas – Uolos kyšulys. Iš pietų ir vakarų skalauja Atlanto vandenynas, šiame vandenyne yra ir Portugalijai priklausančios Azorų salos, bei Madeiros salos. Šiaurės Portugalijai būdinga miškingi kalnai, o Pietų Portugalijai – žemumos ir plynaukštės su kalvomis. Šiaurinėje dalyje vyrauja statūs uolėti krantai, tarp kurių kur ne kur įsiterpia siauros įlankėlės su smėlėtais paplūdimiais. Pietuose yra lagūnų. Klimatas – subtropinis. Klimatui didelę įtaką daro šiltoji Šiaurės Atlanto bei šaltoji Kanarų srovė. Daugiausia kritulių per metus iškrinta žiemos metu. Žiemos šiltos, prie jūros sausio mėnesį vidutinė metinė temperatūra 8-11 C.

Tailandas

Tailandas („Laisvųjų šalis“) – tai nepakartojamo kolorito ir savitumo šalis, kurioje laikui nepavaldūs kultūriniai bei istoriniai paminklai, dinamiškai dera su ultramoderniais statiniais. Tailando Karalystė – viena daugiausiai keliautojų pritraukiančių Azijos šalių. Čia keliautojus pasitinka - "amžina vasara", merginų šypsenos bei skirtingi regionai - nuo auksinių paplūdimių ir smaragdinio vandens Ko Samui ir Ko Tao salose iki džiunglių su dramblių ir krokodilų fermomis rytuose. Milijonai turistų iš įvairiausių pasaulio kampelių gali išvysti ir pasigrožėti tropinių augalų įvairove, pasakišku kalnų ir salų grožiu, baltais it sniegas smėlio paplūdimiais, įvairiais jūros atspalviais – nuo smaragdinio mėlio iki dangaus žydrumo, stulbinančiais dangoraižiais, ypatingais gastronominiais delikatesais.

Italija

Italija - tai šalis, ypač turtinga savo istorija, kultūra bei meno klodais. Nuo sniegu padengtų viršukalnių iki saulėtosios Adrijos jūros, Italija sklidina magijos, istorinio paveldo bei dar neatrasto grožio.

Marokas

Marokas - į šį žodį telpa tūkstantis siurprizų ir paslapčių. Mažučiai uždari kaimeliai kalnuose. Flamingų kolonijos netoli Agadiro. Neįveikiamų tvirtovių grandinės ten, kur rodos niekas nenorėtų gyventi. Hipių laikais hašišo gamyba pagarsėję Rifo kalnai. Painios medinos, kuriose pradingsta laiko pojūtis. Šimtai spalvų, kvapų ir įspūdžių. Toks jis - Imperatoriškasis Marokas.

Vokietija

Vokietija yra Centrinės Europos valstybė, kurioje Jūs rasite tiek didelių vakarietiškų miestų, tiek mažų jaukių miestukų. Vokietijos gamta labai graži ir įvairi: čia yra ir lygumų, ir kalnų. Būtinai aplankykite viduramžiais statytas Vokietijos pilis, paragaukite raudonojo vyno ar alaus, pasivaikščiokite nustabiuose parkuose. Vokietija garsėja ir savo istorija. Jos žemės priklausė Šventajai Romos imperijai, vėliau jas valdė Otas von Bismarkas, naciai.

Bulgarija

Žavi šalis prie Juodosios jūros, garantuos gerai praleistas atostogas. Rytų ir Vakarų kultūrų sankirtoje esanti valstybė Europoje gyvuoja jau trylika amžių. Bulgarija pamena senovės civilizacijas ir didžius žmones, kurie užima svarbią vietą neramioje šalies istorijoje. Geografinė padėtis lemia ramų Bulgarijos klimatą ir suteikia puikias sąlygas bet kokio pobūdžio poilsiui.


INFOCREDIT